SUNDAY
JUL
18
SUNDAY, JULY 18th
RUMBLE AT THE RED CEDAR
Red Cedar Speedway | Menomonie, WI
Winner: Brandon Sheppard
SATURDAY
JUL
17
SATURDAY, JULY 17th
I-94 SURE STEP SPEEDWAY
Fergus Falls, MN
Winner: Frank Heckenast Jr.
FRIDAY
JUL
16
FRIDAY, JULY 16th
RIVER CITIES SPEEDWAY
Grand Forks, ND
Winner: Dennis Erb Jr.
TUESDAY
JUL
13
TUESDAY, JULY 13th
GONDIK LAW SPEEDWAY
Superior, WI
Winner: Brandon Sheppard
SATURDAY
JUL
10
SATURDAY, JULY 10th
JACKSON MOTORPLEX
Jackson, MN
Winner: Dennis Erb Jr.
FRIDAY
JUL
9
FRIDAY, JULY 9th
JACKSON MOTORPLEX
Jackson, MN
Winner: Frank Heckenast Jr.
SATURDAY
JUN
26
SATURDAY, JUNE 26th
FIRECRACKER 100
Lernerville Speedway | Sarver, PA
Winner: Brandon Overton
FRIDAY
JUN
25
FRIDAY, JUNE 25th
FIRECRACKER 100
Lernerville Speedway | Sarver, PA
Winner: Brandon Overton
THURSDAY
JUN
24
THURSDAY, JUNE 24th
FIRECRACKER 100
Lernerville Speedway | Sarver, PA
Winner: Brandon Sheppard
SATURDAY
JUN
19
SATURDAY, JUNE 19th
LATE MODEL NATIONAL OPEN
Selinsgrove Speedway | Selinsgrove, PA
FRIDAY
JUN
18
FRIDAY, JUNE 18th
CONNOR BOBIK MEMORIAL
Thunder Mountain Speedway PA | Knox Dale, PA
THURSDAY
JUN
17
THURSDAY, JUNE 17th
STATELINE SPEEDWAY
Busti, NY
Winner: Dave Hess
SATURDAY
JUN
5
SATURDAY, JUNE 5th
PLYMOUTH SPEEDWAY
Plymouth, IN
Winner: Rick Eckert
FRIDAY
JUN
4
FRIDAY, JUNE 4th
CIRCLE CITY RACEWAY
Indianapolis, IN
Winner: Dennis Erb Jr.
SATURDAY
MAY
22
SATURDAY, MAY 22nd
BILLY VACEK MEMORIAL
Port Royal Speedway | Port Royal, PA
Winner: Chris Madden
FRIDAY
MAY
21
FRIDAY, MAY 21st
HUEY WILCOXON MEMORIAL
Port Royal Speedway | Port Royal, PA
Winner: Chris Madden
SATURDAY
MAY
8
SATURDAY, MAY 8th
DAIRYLAND SHOWDOWN PRESENTED BY DYNAMIC CONCRETE RESURFACING
Mississippi Thunder Speedway | Fountain City, WI
Winner: Chris Madden
FRIDAY
MAY
7
FRIDAY, MAY 7th
DAIRYLAND SHOWDOWN PRESENTED BY DYNAMIC CONCRETE RESURFACING
Mississippi Thunder Speedway | Fountain City, WI
Winner: Brandon Sheppard
SATURDAY
MAY
1
SATURDAY, MAY 1st
HAWKEYE 100
Boone Speedway | Boone, IA
Winner: Bobby Pierce
FRIDAY
APR
30
FRIDAY, APRIL 30th
HAWKEYE 100
Boone Speedway | Boone, IA
Winner: Dillard | Babb
SATURDAY
APR
24
SATURDAY, APRIL 24th
BRUSHCREEK MOTORSPORTS COMPLEX
Peebles, OH
FRIDAY
APR
23
FRIDAY, APRIL 23rd
RICHMOND RACEWAY KY
Richmond, KY
Winner: Tim McCreadie
SUNDAY
APR
11
SUNDAY, APRIL 11th
WORLD OF OUTLAWS BRISTOL BASH
Bristol Motor Speedway | Bristol, TN
Winner: Devin Moran
FRIDAY
APR
9
FRIDAY, APRIL 9th
WORLD OF OUTLAWS BRISTOL BASH
Bristol Motor Speedway | Bristol, TN
Winner: Josh Richards
SATURDAY
APR
3
SATURDAY, APRIL 3rd
ILLINI 100
Farmer City Raceway | Farmer City, IL
Winner: Bobby Pierce
FRIDAY
APR
2
FRIDAY, APRIL 2nd
ILLINI 100
Farmer City Raceway | Farmer City, IL
Winner: Mike Spatola
FRIDAY
MAR
26
FRIDAY, MARCH 26th
ROCK GAULT MEMORIAL
Cherokee Speedway | Gaffney, SC
Winner: Brandon Sheppard
SATURDAY
MAR
6
SATURDAY, MARCH 6th
TENNESSEE TIPOFF
Smoky Mountain Speedway | Maryville, TN
Winner: Chris Madden
FRIDAY
MAR
5
FRIDAY, MARCH 5th
DUCK RIVER RACEWAY PARK
Lewisburg, TN
SATURDAY
FEB
13
SATURDAY, FEBRUARY 13th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
FRIDAY
FEB
12
FRIDAY, FEBRUARY 12th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Brandon Overton
THURSDAY
FEB
11
THURSDAY, FEBRUARY 11th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Devin Moran
WEDNESDAY
FEB
10
WEDNESDAY, FEBRUARY 10th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Kyle Strickler
SATURDAY
JAN
16
SATURDAY, JANUARY 16th
DIRTCAR SUNSHINE NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Kyle Strickler
FRIDAY
JAN
15
FRIDAY, JANUARY 15th
DIRTCAR SUNSHINE NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
THURSDAY
JAN
14
THURSDAY, JANUARY 14th
DIRTCAR SUNSHINE NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Kyle Bronson

Which Schedule Would You like to Add to Your Calendar