World of Outlaws Schedule

2022World of Outlaws Schedule

Seasons

Watch on DIRTVISION

Print Schedule

Add to Calendar

THURSDAY
JAN
20
THURSDAY, JANUARY 20th
SUNSHINE NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Dale McDowell
FRIDAY
JAN
21
FRIDAY, JANUARY 21st
SUNSHINE NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Ashton Winger
SATURDAY
JAN
22
SATURDAY, JANUARY 22nd
SUNSHINE NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
THURSDAY
FEB
10
THURSDAY, FEBRUARY 10th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Donny Schatz
FRIDAY
FEB
11
FRIDAY, FEBRUARY 11th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Sheldon Haudenschild
SATURDAY
FEB
12
SATURDAY, FEBRUARY 12th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: David Gravel
WEDNESDAY
FEB
16
WEDNESDAY, FEBRUARY 16th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Brandon Overton
THURSDAY
FEB
17
THURSDAY, FEBRUARY 17th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Dale McDowell
FRIDAY
FEB
18
FRIDAY, FEBRUARY 18th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Dennis Erb Jr.
SATURDAY
FEB
19
SATURDAY, FEBRUARY 19th
DIRTCAR NATIONALS
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Chris Madden
FRIDAY
FEB
25
FRIDAY, FEBRUARY 25th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Magnolia Motor Speedway | Columbus, MS
SATURDAY
FEB
26
SATURDAY, FEBRUARY 26th
DIRT ON THE REV
The Rev | Monroe, LA
FRIDAY
MAR
4
FRIDAY, MARCH 4th
TEXAS TWO-STEP
Cotton Bowl Speedway | Paige, TX
Winner: Sheldon Haudenschild
SATURDAY
MAR
5
SATURDAY, MARCH 5th
TEXAS TWO-STEP
Cotton Bowl Speedway | Paige, TX
Winner: Carson Macedo
FRIDAY
MAR
11
FRIDAY, MARCH 11th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Thunderbowl Raceway | Tulare, CA
Winner: Giovanni Scelzi
FRIDAY
MAR
11
FRIDAY, MARCH 11th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
The Rev | Monroe, LA
SATURDAY
MAR
12
SATURDAY, MARCH 12th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Thunderbowl Raceway | Tulare, CA
Winner: Kyle Larson
SATURDAY
MAR
12
SATURDAY, MARCH 12th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
The Rev | Monroe, LA
FRIDAY
MAR
18
FRIDAY, MARCH 18th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Merced Speedway | Merced, CA
Winner: Carson Macedo
SATURDAY
MAR
19
SATURDAY, MARCH 19th
OCEAN OUTLAW SHOWDOWN
Ocean Speedway | Watsonville, CA
FRIDAY
MAR
25
FRIDAY, MARCH 25th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Bakersfield Speedway | Bakersfield, CA
Winner: Giovanni Scelzi
FRIDAY
MAR
25
FRIDAY, MARCH 25th
ROCK GAULT MEMORIAL
Cherokee Speedway | Gaffney, SC
Winner: Michael Brown
SATURDAY
MAR
26
SATURDAY, MARCH 26th
SOCAL SHOWDOWN
Perris Auto Speedway | Perris, CA
Winner: David Gravel
SATURDAY
MAR
26
SATURDAY, MARCH 26th
ROCK GAULT MEMORIAL
Cherokee Speedway | Gaffney, SC
Winner: Max Blair
TUESDAY
MAR
29
TUESDAY, MARCH 29th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Vado Speedway Park | Vado, NM
Winner: Brad Sweet
FRIDAY
APR
1
FRIDAY, APRIL 1st
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Lawton Speedway | Lawton, OK
FRIDAY
APR
1
FRIDAY, APRIL 1st
ILLINI 100
Farmer City Raceway | Farmer City, IL
SATURDAY
APR
2
SATURDAY, APRIL 2nd
DURAMAX DRYDENE TEXAS OUTLAW NATIONALS
Devil's Bowl Speedway | Mesquite, TX
Winner: Brent Marks
SATURDAY
APR
2
SATURDAY, APRIL 2nd
ILLINI 100
Farmer City Raceway | Farmer City, IL
FRIDAY
APR
8
FRIDAY, APRIL 8th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
US 36 Raceway | Osborn, MO
SATURDAY
APR
9
SATURDAY, APRIL 9th
JASON JOHNSON CLASSIC
Lake Ozark Speedway | Eldon, MO
Winner: Jacob Allen
FRIDAY
APR
15
FRIDAY, APRIL 15th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Federated Auto Parts Raceway at I-55 | Pevely, MO
SATURDAY
APR
16
SATURDAY, APRIL 16th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Federated Auto Parts Raceway at I-55 | Pevely, MO
Winner: Carson Macedo
FRIDAY
APR
22
FRIDAY, APRIL 22nd
OUTLAW INVASION
Atomic Speedway | Waverly, OH
Winner: Tyler Erb
FRIDAY
APR
22
FRIDAY, APRIL 22nd
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Tri-City Speedway | Granite City, IL
SATURDAY
APR
23
SATURDAY, APRIL 23rd
OUTLAW INVASION
Atomic Speedway | Waverly, OH
Winner: Brandon Sheppard
SATURDAY
APR
23
SATURDAY, APRIL 23rd
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Tri-State Speedway | Haubstadt, IN
Winner: Carson Macedo
THURSDAY
APR
28
THURSDAY, APRIL 28th
WORLD OF OUTLAWS BRISTOL BASH PRACTICE
Bristol Motor Speedway | Bristol, TN
FRIDAY
APR
29
FRIDAY, APRIL 29th
WORLD OF OUTLAWS BRISTOL BASH
Bristol Motor Speedway | Bristol, TN
Winner: Jonathan Davenport
FRIDAY
APR
29
FRIDAY, APRIL 29th
WORLD OF OUTLAWS BRISTOL BASH
Bristol Motor Speedway | Bristol, TN
Winner: Logan Schuchart
SATURDAY
APR
30
SATURDAY, APRIL 30th
WORLD OF OUTLAWS BRISTOL BASH
Bristol Motor Speedway | Bristol, TN
Winner: Ricky Weiss
SATURDAY
APR
30
SATURDAY, APRIL 30th
WORLD OF OUTLAWS BRISTOL BASH
Bristol Motor Speedway | Bristol, TN
Winner: Spencer Bayston
THURSDAY
MAY
5
THURSDAY, MAY 5th
DAIRYLAND SHOWDOWN
Mississippi Thunder Speedway | Fountain City, WI
Winner: Bobby Pierce
FRIDAY
MAY
6
FRIDAY, MAY 6th
#LETSRACETWO (NIGHT 1)
Eldora Speedway | Rossburg, OH
FRIDAY
MAY
6
FRIDAY, MAY 6th
DAIRYLAND SHOWDOWN
Mississippi Thunder Speedway | Fountain City, WI
Winner: Jonathan Davenport
SATURDAY
MAY
7
SATURDAY, MAY 7th
#LETSRACETWO (NIGHT 2)
Eldora Speedway | Rossburg, OH
SATURDAY
MAY
7
SATURDAY, MAY 7th
DAIRYLAND SHOWDOWN
Mississippi Thunder Speedway | Fountain City, WI
Winner: Mike Marlar
WEDNESDAY
MAY
11
WEDNESDAY, MAY 11th
DURAMAX DRYDENE GETTYSBURG CLASH
Lincoln Speedway (PA) | Abbottstown, PA
Winner: Jacob Allen
FRIDAY
MAY
13
FRIDAY, MAY 13th
MORGAN CUP
Williams Grove Speedway | Mechanicsburg, PA
SATURDAY
MAY
14
SATURDAY, MAY 14th
MORGAN CUP
Williams Grove Speedway | Mechanicsburg, PA
Winner: Brent Marks
TUESDAY
MAY
17
TUESDAY, MAY 17th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Bridgeport Motorsports Park | Swedesboro, NJ
Winner: Sheldon Haudenschild
THURSDAY
MAY
19
THURSDAY, MAY 19th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Bloomsburg Fairgrounds Raceway | Bloomsburg, PA
Winner: Max Blair
FRIDAY
MAY
20
FRIDAY, MAY 20th
CONNOR BOBIK MEMORIAL
Marion Center Raceway | Marion Center, PA
Winner: Dennis Erb Jr.
FRIDAY
MAY
20
FRIDAY, MAY 20th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Attica Raceway Park | Attica, OH
Winner: Kyle Larson
SATURDAY
MAY
21
SATURDAY, MAY 21st
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Port Royal Speedway | Port Royal, PA
Winner: Jared Miley
SATURDAY
MAY
21
SATURDAY, MAY 21st
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Sharon Speedway | Hartford, OH
FRIDAY
MAY
27
FRIDAY, MAY 27th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Sharon Speedway | Hartford, OH
SATURDAY
MAY
28
SATURDAY, MAY 28th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Atomic Speedway | Waverly, OH
Winner: Sheldon Haudenschild
SATURDAY
MAY
28
SATURDAY, MAY 28th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Sharon Speedway | Hartford, OH
Winner: Ryan Gustin
MONDAY
MAY
30
MONDAY, MAY 30th
MEMORIAL DAY SPECTACULAR
Lawrenceburg Speedway | Lawrenceburg, IN
Winner: Sheldon Haudenschild
FRIDAY
JUN
3
FRIDAY, JUNE 3rd
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Tri-City Speedway | Granite City, IL
Winner: Bobby Pierce
FRIDAY
JUN
3
FRIDAY, JUNE 3rd
1ST LEG OF THE NORTHERN TOUR
River Cities Speedway | Grand Forks, ND
Winner: Carson Macedo
SATURDAY
JUN
4
SATURDAY, JUNE 4th
CHI-TOWN SHOWDOWN
The Dirt Oval at Route 66 | Joliet, IL
FRIDAY
JUN
10
FRIDAY, JUNE 10th
BROWNELLS BIG GUNS BASH
Knoxville Raceway | Knoxville, IA
Winner: Brent Marks
SATURDAY
JUN
11
SATURDAY, JUNE 11th
BROWNELLS BIG GUNS BASH
Knoxville Raceway | Knoxville, IA
Winner: Brian Brown
FRIDAY
JUN
17
FRIDAY, JUNE 17th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Orange County Fair Speedway | Middletown, NY
FRIDAY
JUN
17
FRIDAY, JUNE 17th
JIM "JB" BOYD MEMORIAL
Beaver Dam Raceway | Beaver Dam, WI
Winner: Sheldon Haudenschild
SATURDAY
JUN
18
SATURDAY, JUNE 18th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Orange County Fair Speedway | Middletown, NY
SATURDAY
JUN
18
SATURDAY, JUNE 18th
JIM "JB" BOYD MEMORIAL
Beaver Dam Raceway | Beaver Dam, WI
Winner: Sheldon Haudenschild
WEDNESDAY
JUN
22
WEDNESDAY, JUNE 22nd
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Huset's Speedway | Brandon, SD
Winner: Spencer Bayston
THURSDAY
JUN
23
THURSDAY, JUNE 23rd
HUSET'S HIGH BANK NATIONALS
Huset's Speedway | Brandon, SD
Winner: Michael Kofoid
FRIDAY
JUN
24
FRIDAY, JUNE 24th
HUSET'S HIGH BANK NATIONALS
Huset's Speedway | Brandon, SD
Winner: Carson Macedo
FRIDAY
JUN
24
FRIDAY, JUNE 24th
ST. LOUIS FIRECRACKER FACEOFF
Federated Auto Parts Raceway at I-55 | Pevely, MO
Winner: Dennis Erb Jr.
SATURDAY
JUN
25
SATURDAY, JUNE 25th
HUSET'S HIGH BANK NATIONALS
Huset's Speedway | Brandon, SD
Winner: Sheldon Haudenschild
SATURDAY
JUN
25
SATURDAY, JUNE 25th
ST. LOUIS FIRECRACKER FACEOFF
Federated Auto Parts Raceway at I-55 | Pevely, MO
Winner: Dennis Erb Jr.
SUNDAY
JUN
26
SUNDAY, JUNE 26th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Jacksonville Speedway | Jacksonville, IL
Winner: Brandon Sheppard
FRIDAY
JUL
1
FRIDAY, JULY 1st
INDEPENDENCE DAY SPECTACULAR
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
Winner: Jacob Allen
SATURDAY
JUL
2
SATURDAY, JULY 2nd
INDEPENDENCE DAY SPECTACULAR
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
Winner: Brock Zearfoss
FRIDAY
JUL
8
FRIDAY, JULY 8th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
34 Raceway | West Burlington, IA
SATURDAY
JUL
9
SATURDAY, JULY 9th
BADGER 40
Wilmot Raceway | Wilmot, WI
Winner: Carson Macedo
TUESDAY
JUL
12
TUESDAY, JULY 12th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Gondik Law Speedway | Superior, WI
TUESDAY
JUL
12
TUESDAY, JULY 12th
OHIO LOGISTICS BRAD DOTY CLASSIC
Attica Raceway Park | Attica, OH
Winner: Kyle Larson
WEDNESDAY
JUL
13
WEDNESDAY, JULY 13th
JOKERS WILD
Eldora Speedway | Rossburg, OH
Winner: David Gravel
THURSDAY
JUL
14
THURSDAY, JULY 14th
THE HISTORICAL BIG 1
Eldora Speedway | Rossburg, OH
Winner: Brent Marks
FRIDAY
JUL
15
FRIDAY, JULY 15th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
River Cities Speedway | Grand Forks, ND
Winner: Shane Clanton
FRIDAY
JUL
15
FRIDAY, JULY 15th
KNIGHT BEFORE THE KINGS ROYAL
Eldora Speedway | Rossburg, OH
Winner: David Gravel
SATURDAY
JUL
16
SATURDAY, JULY 16th
KINGS ROYAL
Eldora Speedway | Rossburg, OH
Winner: Brent Marks
SUNDAY
JUL
17
SUNDAY, JULY 17th
RUMBLE AT THE RED CEDAR
Red Cedar Speedway | Menomonie, WI
Winner: Mike Marlar
WEDNESDAY
JUL
20
WEDNESDAY, JULY 20th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Port Royal Speedway | Port Royal, PA
Winner: Kyle Larson
FRIDAY
JUL
22
FRIDAY, JULY 22nd
CHAMPION RACING OIL SUMMER NATIONALS
Williams Grove Speedway | Mechanicsburg, PA
Winner: Lance Dewease
SATURDAY
JUL
23
SATURDAY, JULY 23rd
CHAMPION RACING OIL SUMMER NATIONALS
Williams Grove Speedway | Mechanicsburg, PA
Winner: Brad Sweet
MONDAY
JUL
25
MONDAY, JULY 25th
HAWKEYE 50
Boone Speedway | Boone, IA
Winner: Jonathan Davenport
FRIDAY
JUL
29
FRIDAY, JULY 29th
PRAIRIE DIRT CLASSIC
Fairbury Speedway | Fairbury, IL
SATURDAY
JUL
30
SATURDAY, JULY 30th
EMPIRE STATE CHALLENGE WEEKEND
Weedsport Speedway | Weedsport, NY
Winner: David Gravel
SATURDAY
JUL
30
SATURDAY, JULY 30th
PRAIRIE DIRT CLASSIC
Fairbury Speedway | Fairbury, IL
Winner: Brandon Sheppard
SUNDAY
JUL
31
SUNDAY, JULY 31st
EMPIRE STATE CHALLENGE WEEKEND
Weedsport Speedway | Weedsport, NY
Winner: Donny Schatz
TUESDAY
AUG
2
TUESDAY, AUGUST 2nd
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
I-94 Sure Step Speedway | Fergus Falls, MN
THURSDAY
AUG
4
THURSDAY, AUGUST 4th
USA NATIONALS
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
Winner: Mike Marlar
FRIDAY
AUG
5
FRIDAY, AUGUST 5th
NIGHT BEFORE THE IRONMAN
Federated Auto Parts Raceway at I-55 | Pevely, MO
Winner: Carson Macedo
FRIDAY
AUG
5
FRIDAY, AUGUST 5th
USA NATIONALS
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
SATURDAY
AUG
6
SATURDAY, AUGUST 6th
IRONMAN 55
Federated Auto Parts Raceway at I-55 | Pevely, MO
Winner: Brad Sweet
SATURDAY
AUG
6
SATURDAY, AUGUST 6th
USA NATIONALS
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
Winner: Jonathan Davenport
WEDNESDAY
AUG
10
WEDNESDAY, AUGUST 10th
NOS ENERGY DRINK KNOXVILLE NATIONALS
Knoxville Raceway | Knoxville, IA
Winner: Logan Schuchart
THURSDAY
AUG
11
THURSDAY, AUGUST 11th
NOS ENERGY DRINK KNOXVILLE NATIONALS
Knoxville Raceway | Knoxville, IA
Winner: Jacob Allen
FRIDAY
AUG
12
FRIDAY, AUGUST 12th
NOS ENERGY DRINK KNOXVILLE NATIONALS
Knoxville Raceway | Knoxville, IA
Winner: Rico Abreu
SATURDAY
AUG
13
SATURDAY, AUGUST 13th
NOS ENERGY DRINK KNOXVILLE NATIONALS
Knoxville Raceway | Knoxville, IA
Winner: Donny Schatz
THURSDAY
AUG
18
THURSDAY, AUGUST 18th
AGCO JACKSON NATIONALS
Jackson Motorplex | Jackson, MN
FRIDAY
AUG
19
FRIDAY, AUGUST 19th
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Williams Grove Speedway | Mechanicsburg, PA
Winner: Shane Clanton
FRIDAY
AUG
19
FRIDAY, AUGUST 19th
AGCO JACKSON NATIONALS
Jackson Motorplex | Jackson, MN
Winner: Logan Schuchart
SATURDAY
AUG
20
SATURDAY, AUGUST 20th
BATTLE AT THE BORDER
Sharon Speedway | Hartford, OH
Winner: Devin Moran
SATURDAY
AUG
20
SATURDAY, AUGUST 20th
AGCO JACKSON NATIONALS
Jackson Motorplex | Jackson, MN
Winner: Carson Macedo
SUNDAY
AUG
21
SUNDAY, AUGUST 21st
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Tri-City Raceway Park | Franklin, PA
THURSDAY
AUG
25
THURSDAY, AUGUST 25th
QUAD CITIES 150
Davenport Speedway | Davenport, IA
Winner: Jason Feger
FRIDAY
AUG
26
FRIDAY, AUGUST 26th
2ND LEG OF THE NORTHERN TOUR
River Cities Speedway | Grand Forks, ND
Winner: Brad Sweet
FRIDAY
AUG
26
FRIDAY, AUGUST 26th
QUAD CITIES 150
Davenport Speedway | Davenport, IA
Winner: Tanner English
SATURDAY
AUG
27
SATURDAY, AUGUST 27th
DUEL IN THE DAKOTAS
Red River Valley Speedway | West Fargo, ND
Winner: Carson Macedo
SATURDAY
AUG
27
SATURDAY, AUGUST 27th
QUAD CITIES 150
Davenport Speedway | Davenport, IA
Winner: Tanner English
THURSDAY
SEP
1
THURSDAY, SEPTEMBER 1st
SKAGIT NATIONALS
Skagit Speedway | Burlington, WA
Winner: Logan Schuchart
FRIDAY
SEP
2
FRIDAY, SEPTEMBER 2nd
SMOKY MOUNTAIN SHOWDOWN
Smoky Mountain Speedway | Maryville, TN
Winner: Jimmy Owens
FRIDAY
SEP
2
FRIDAY, SEPTEMBER 2nd
SKAGIT NATIONALS
Skagit Speedway | Burlington, WA
Winner: Sheldon Haudenschild
SATURDAY
SEP
3
SATURDAY, SEPTEMBER 3rd
WORLD OF OUTLAWS CASE LATE MODELS
Lavonia Speedway | Lavonia, GA
SATURDAY
SEP
3
SATURDAY, SEPTEMBER 3rd
SKAGIT NATIONALS
Skagit Speedway | Burlington, WA
Winner: David Gravel
MONDAY
SEP
5
MONDAY, SEPTEMBER 5th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Grays Harbor Raceway | Elma, WA
Winner: Carson Macedo
THURSDAY
SEP
8
THURSDAY, SEPTEMBER 8th
GOLD CUP RACE OF CHAMPIONS
Silver Dollar Speedway | Chico, CA
Winner: Kyle Larson
FRIDAY
SEP
9
FRIDAY, SEPTEMBER 9th
GOLD CUP RACE OF CHAMPIONS
Silver Dollar Speedway | Chico, CA
Winner: Carson Macedo
SATURDAY
SEP
10
SATURDAY, SEPTEMBER 10th
GOLD CUP RACE OF CHAMPIONS
Silver Dollar Speedway | Chico, CA
Winner: Jacob Allen
FRIDAY
SEP
16
FRIDAY, SEPTEMBER 16th
TOM TARLTON CLASSIC
Keller Auto Speedway | Hanford, CA
Winner: Logan Schuchart
SATURDAY
SEP
17
SATURDAY, SEPTEMBER 17th
BONNEY PLUMBING 49ER GOLD RUSH CLASSIC
Placerville Speedway | Placerville, CA
FRIDAY
SEP
23
FRIDAY, SEPTEMBER 23rd
STATELINE SHOWDOWN
Boyd's Speedway | Ringgold, GA
Winner: Jimmy Owens
FRIDAY
SEP
23
FRIDAY, SEPTEMBER 23rd
BEFOUR THE CROWNS SHOWDOWN
Eldora Speedway | Rossburg, OH
Winner: Rico Abreu
SATURDAY
SEP
24
SATURDAY, SEPTEMBER 24th
STATELINE SHOWDOWN
Boyd's Speedway | Ringgold, GA
Winner: Ryan Gustin
SATURDAY
SEP
24
SATURDAY, SEPTEMBER 24th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
Sharon Speedway | Hartford, OH
Winner: Brad Sweet
FRIDAY
SEP
30
FRIDAY, SEPTEMBER 30th
MIKE DUVALL MEMORIAL
Cherokee Speedway | Gaffney, SC
FRIDAY
SEP
30
FRIDAY, SEPTEMBER 30th
CHAMPION RACING OIL NATIONAL OPEN
Williams Grove Speedway | Mechanicsburg, PA
Winner: Lance Dewease
SATURDAY
OCT
1
SATURDAY, OCTOBER 1st
BILLY CLANTON CLASSIC
Senoia Raceway | Senoia, GA
FRIDAY
OCT
7
FRIDAY, OCTOBER 7th
NITTANY SHOWDOWN
Port Royal Speedway | Port Royal, PA
×

Friday Nittany Showdown Ticket Options

Port Royal Speedway
October 7, 2022

Ticket Phone: (844) 347-8849

SATURDAY
OCT
8
SATURDAY, OCTOBER 8th
NITTANY SHOWDOWN
Port Royal Speedway | Port Royal, PA
×

Saturday Nittany Showdown Ticket Options

Port Royal Speedway
October 8, 2022

Ticket Phone: (844) 347-8849

FRIDAY
OCT
14
FRIDAY, OCTOBER 14th
WORLD OF OUTLAWS NOS ENERGY DRINK SPRINT CARS
I-80 Speedway | Greenwood, NE
SATURDAY
OCT
15
SATURDAY, OCTOBER 15th
LAKESIDE SPEEDWAY SHOWDOWN PRESENTED BY MICRO-LITE
Lakeside Speedway | Kansas City, KS
FRIDAY
OCT
21
FRIDAY, OCTOBER 21st
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
Humboldt Speedway | Humboldt, KS
SATURDAY
OCT
22
SATURDAY, OCTOBER 22nd
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
81 Speedway | Wichita, KS
SATURDAY
OCT
22
SATURDAY, OCTOBER 22nd
CHAMPION RACING OIL NATIONAL OPEN
Williams Grove Speedway | Mechanicsburg, PA
SUNDAY
OCT
23
SUNDAY, OCTOBER 23rd
WORLD OF OUTLAWS CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT LATE MODELS
US 36 Raceway | Osborn, MO
WEDNESDAY
NOV
2
WEDNESDAY, NOVEMBER 2nd
WORLD OF OUTLAWS WORLD FINALS
The Dirt Track at Charlotte | Concord, NC
THURSDAY
NOV
3
THURSDAY, NOVEMBER 3rd
WORLD OF OUTLAWS WORLD FINALS
The Dirt Track at Charlotte | Concord, NC
FRIDAY
NOV
4
FRIDAY, NOVEMBER 4th
WORLD OF OUTLAWS WORLD FINALS
The Dirt Track at Charlotte | Concord, NC
SATURDAY
NOV
5
SATURDAY, NOVEMBER 5th
WORLD OF OUTLAWS WORLD FINALS
The Dirt Track at Charlotte | Concord, NC

Which Schedule Would You LIke to Print?

2022_CASE_LMS_LOGO

Which Schedule Would You like to Add to Your Calendar

2022_CASE_LMS_LOGO