BUY TICKETS FOR LAST CALL HERE
THURSDAY
JAN
2
THURSDAY, JANUARY 2nd
BATTLE AT THE BORDER PRACTICE
Vado Speedway Park | Vado, NM
FRIDAY
JAN
3
FRIDAY, JANUARY 3rd
BATTLE AT THE BORDER
Vado Speedway Park | Vado, NM
Winner: Chris Madden
SATURDAY
JAN
4
SATURDAY, JANUARY 4th
BATTLE AT THE BORDER
Vado Speedway Park | Vado, NM
Winner: Ricky Weiss
SUNDAY
JAN
5
SUNDAY, JANUARY 5th
BATTLE AT THE BORDER
Vado Speedway Park | Vado, NM
Winner: Cade Dillard
WEDNESDAY
FEB
12
WEDNESDAY, FEBRUARY 12th
DIRTCAR NATIONALS PRESENTED BY BOZARD FORD
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Brandon Sheppard
THURSDAY
FEB
13
THURSDAY, FEBRUARY 13th
DIRTCAR NATIONALS PRESENTED BY BOZARD FORD
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Jimmy Owens
FRIDAY
FEB
14
FRIDAY, FEBRUARY 14th
DIRTCAR NATIONALS PRESENTED BY BOZARD FORD
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Jimmy Owens
SATURDAY
FEB
15
SATURDAY, FEBRUARY 15th
DIRTCAR NATIONALS PRESENTED BY BOZARD FORD
Volusia Speedway Park | Barberville, FL
Winner: Jimmy Owens
FRIDAY
MAR
6
FRIDAY, MARCH 6th
DUCK RIVER RACEWAY PARK
Lewisburg, TN
Winner: Josh Richards
SATURDAY
MAR
7
SATURDAY, MARCH 7th
TENNESSEE TIPOFF
Smoky Mountain Speedway | Maryville, TN
Winner: Mike Marlar
SATURDAY
MAR
28
SATURDAY, MARCH 28th
CHEROKEE SPEEDWAY
Gaffney, SC
THURSDAY
APR
2
THURSDAY, APRIL 2nd
ILLINI PRACTICE
Farmer City Raceway | Farmer City, IL
FRIDAY
APR
3
FRIDAY, APRIL 3rd
ILLINI 100
Farmer City Raceway | Farmer City, IL
SATURDAY
APR
4
SATURDAY, APRIL 4th
ILLINI 100
Farmer City Raceway | Farmer City, IL
FRIDAY
APR
24
FRIDAY, APRIL 24th
UNLEASH YOUR INNER BEAST 50
Richmond Raceway KY | Richmond, KY
SATURDAY
APR
25
SATURDAY, APRIL 25th
CARL'S COMMON MAN 100
Brushcreek Motorsports Complex | Peebles, OH
FRIDAY
MAY
1
FRIDAY, MAY 1st
HAWKEYE 100
Boone Speedway | Boone, IA
SATURDAY
MAY
2
SATURDAY, MAY 2nd
HAWKEYE 100
Boone Speedway | Boone, IA
SATURDAY
MAY
9
SATURDAY, MAY 9th
COCHRAN MOTOR SPEEDWAY
Cochran, GA
FRIDAY
MAY
15
FRIDAY, MAY 15th
FEDERATED AUTO PARTS RACEWAY AT I-55
Pevely, MO
FRIDAY
MAY
15
FRIDAY, MAY 15th
MOLER RACEWAY PARK
Williamsburg, OH
SATURDAY
MAY
16
SATURDAY, MAY 16th
FEDERATED AUTO PARTS RACEWAY AT I-55
Pevely, MO
SATURDAY
MAY
16
SATURDAY, MAY 16th
WAYNE COUNTY SPEEDWAY
Orrville, OH
MONDAY
MAY
18
MONDAY, MAY 18th
US 36 RACEWAY
Osborn, MO
FRIDAY
MAY
22
FRIDAY, MAY 22nd
JACKSON MOTORPLEX
Jackson, MN
Winner: Ricky Weiss
SATURDAY
MAY
23
SATURDAY, MAY 23rd
JACKSON MOTORPLEX
Jackson, MN
Winner: Ricky Thornton Jr.
FRIDAY
MAY
29
FRIDAY, MAY 29th
DAVENPORT SPEEDWAY
Davenport, IA
Winner: Brandon Sheppard
FRIDAY
MAY
29
FRIDAY, MAY 29th
YOKOHAMA TIRE GO STRONG 50
Jacksonville Speedway | Jacksonville, IL
SATURDAY
MAY
30
SATURDAY, MAY 30th
DAVENPORT SPEEDWAY
Davenport, IA
Winner: Brandon Sheppard
SATURDAY
MAY
30
SATURDAY, MAY 30th
TRI-STATE SPEEDWAY
Haubstadt, IN
FRIDAY
JUN
12
FRIDAY, JUNE 12th
COCHRAN MOTOR SPEEDWAY
Cochran, GA
SATURDAY
JUN
13
SATURDAY, JUNE 13th
COCHRAN MOTOR SPEEDWAY
Cochran, GA
THURSDAY
JUN
18
THURSDAY, JUNE 18th
STATELINE SPEEDWAY
Busti, NY
FRIDAY
JUN
19
FRIDAY, JUNE 19th
WORLD OF OUTLAWS MORTON BUILDINGS LATE MODELS POWERED BY FOOD CITY MODELS
Volunteer Speedway | Bulls Gap, TN
Winner: Brandon Sheppard
FRIDAY
JUN
19
FRIDAY, JUNE 19th
GENESEE SPEEDWAY
Batavia, NY
SATURDAY
JUN
20
SATURDAY, JUNE 20th
WORLD OF OUTLAWS MORTON BUILDINGS LATE MODELS POWERED BY FOOD CITY MODELS
Volunteer Speedway | Bulls Gap, TN
Winner: Zack Mitchell
SATURDAY
JUN
20
SATURDAY, JUNE 20th
LATE MODEL NATIONAL OPEN PRESENTED BY JEFF'S AUTOBODY & RECYCLING CENTER
Selinsgrove Speedway | Selinsgrove, PA
THURSDAY
JUN
25
THURSDAY, JUNE 25th
FIRECRACKER
Lernerville Speedway | Sarver, PA
Winner: Max Blair
FRIDAY
JUN
26
FRIDAY, JUNE 26th
FIRECRACKER
Lernerville Speedway | Sarver, PA
Winner: Brandon Sheppard
SATURDAY
JUN
27
SATURDAY, JUNE 27th
FIRECRACKER
Lernerville Speedway | Sarver, PA
Winner: Cade Dillard
THURSDAY
JUL
2
THURSDAY, JULY 2nd
INDEPENDENCE DAY SPECTACULAR
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
Winner: Cade Dillard
FRIDAY
JUL
3
FRIDAY, JULY 3rd
INDEPENDENCE DAY SPECTACULAR
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
Winner: Ashton Winger
SATURDAY
JUL
4
SATURDAY, JULY 4th
INDEPENDENCE DAY SPECTACULAR
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
Winner: Brandon Sheppard
FRIDAY
JUL
10
FRIDAY, JULY 10th
OUTAGAMIE SPEEDWAY
Seymour, WI
Winner: Brandon Sheppard
SATURDAY
JUL
11
SATURDAY, JULY 11th
PLYMOUTH DIRT TRACK
Plymouth, WI
Winner: Brandon Sheppard
TUESDAY
JUL
14
TUESDAY, JULY 14th
GONDIK LAW SPEEDWAY
Superior, WI
Winner: Brandon Sheppard
THURSDAY
JUL
16
THURSDAY, JULY 16th
RUMBLE IN THE PINES
Grand Rapids Speedway | Grand Rapids, MN
SATURDAY
JUL
18
SATURDAY, JULY 18th
RED RIVER VALLEY SPEEDWAY
West Fargo, ND
Winner: Darrell Lanigan
SATURDAY
JUL
18
SATURDAY, JULY 18th
OGILVIE RACEWAY
Ogilvie, MN
SUNDAY
JUL
19
SUNDAY, JULY 19th
RUMBLE AT THE RED CEDAR
Red Cedar Speedway | Menomonie, WI
SUNDAY
JUL
19
SUNDAY, JULY 19th
RIVER CITIES SPEEDWAY
Grand Forks, ND
Winner: Brandon Sheppard
TUESDAY
JUL
28
TUESDAY, JULY 28th
DAVENPORT SPEEDWAY
Davenport, IA
Winner: Brandon Sheppard
FRIDAY
JUL
31
FRIDAY, JULY 31st
HOOSIER DIRT SHOOTOUT PRESENTED BY THE ILLINOIS STATE RIFLE ASSOCIATION
Kokomo Speedway | Kokomo, IN
FRIDAY
JUL
31
FRIDAY, JULY 31st
PRAIRIE DIRT CLASSIC PRESENTED BY BANK OF PONTIAC
Fairbury Speedway | Fairbury, IL
SATURDAY
AUG
1
SATURDAY, AUGUST 1st
PRAIRIE DIRT CLASSIC PRESENTED BY BANK OF PONTIAC
Fairbury Speedway | Fairbury, IL
TUESDAY
AUG
4
TUESDAY, AUGUST 4th
BEAVER DAM RACEWAY
Beaver Dam, WI
Winner: Jimmy Owens
THURSDAY
AUG
6
THURSDAY, AUGUST 6th
USA NATIONALS
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
Winner: Brandon Overton
FRIDAY
AUG
7
FRIDAY, AUGUST 7th
USA NATIONALS
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
SATURDAY
AUG
8
SATURDAY, AUGUST 8th
USA NATIONALS
Cedar Lake Speedway | New Richmond, WI
Winner: Brandon Overton
THURSDAY
AUG
20
THURSDAY, AUGUST 20th
BILLY VACEK/HUEY WILCOXON MEMORIAL, PRESENTED BY VIPER MOTORSPORTS
Lincoln Speedway (PA) | Abbottstown, PA
Winner: Brandon Sheppard
FRIDAY
AUG
21
FRIDAY, AUGUST 21st
WILLIAMS GROVE SPEEDWAY
Mechanicsburg, PA
Winner: Brandon Sheppard
SATURDAY
AUG
22
SATURDAY, AUGUST 22nd
BATTLE AT THE BORDER
Sharon Speedway | Hartford, OH
SATURDAY
AUG
22
SATURDAY, AUGUST 22nd
ERIEZ SPEEDWAY
Erie, PA
Winner: Dennis Erb Jr.
FRIDAY
SEP
4
FRIDAY, SEPTEMBER 4th
FAYETTEVILLE MOTOR SPEEDWAY
Fayetteville, NC
FRIDAY
SEP
4
FRIDAY, SEPTEMBER 4th
LAVONIA SPEEDWAY
Lavonia, GA
Winner: Brandon Overton
SATURDAY
SEP
5
SATURDAY, SEPTEMBER 5th
LANCASTER MOTOR SPEEDWAY
Lancaster, SC
Winner: Brandon Overton
FRIDAY
SEP
25
FRIDAY, SEPTEMBER 25th
ERIC WITHERITE MEMORIAL
Thunder Mountain Speedway PA | Knox Dale, PA
Winner: Scott Bloomquist
FRIDAY
SEP
25
FRIDAY, SEPTEMBER 25th
OUTLAW SPEEDWAY
Dundee, NY
SATURDAY
SEP
26
SATURDAY, SEPTEMBER 26th
THUNDER MOUNTAIN SPEEDWAY PA
Knox Dale, PA
Winner: Brandon Sheppard
FRIDAY
OCT
2
FRIDAY, OCTOBER 2nd
MIKE DUVALL MEMORIAL
Cherokee Speedway | Gaffney, SC
Winner: Brandon Overton
SATURDAY
OCT
3
SATURDAY, OCTOBER 3rd
411 MOTOR SPEEDWAY
Seymour, TN
Winner: Chris Madden
FRIDAY
OCT
23
FRIDAY, OCTOBER 23rd
HOOSIER DIRT SHOOTOUT PRESENTED BY THE ILLINOIS STATE RIFLE ASSOCIATION
Kokomo Speedway | Kokomo, IN
SATURDAY
OCT
24
SATURDAY, OCTOBER 24th
FEDERATED AUTO PARTS RACEWAY AT I-55
Pevely, MO
WEDNESDAY
NOV
4
WEDNESDAY, NOVEMBER 4th
WORLD OF OUTLAWS LAST CALL
The Dirt Track at Charlotte | Concord, NC
THURSDAY
NOV
5
THURSDAY, NOVEMBER 5th
WORLD OF OUTLAWS LAST CALL
The Dirt Track at Charlotte | Concord, NC